Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua!in urma unei datorii la anaf mi s a pus ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua!in urma unei datorii la anaf mi s a pus sechestru asiguraror ...

Buna ziua!in urma unei datorii la anaf mi s a pus sechestru asiguraror pe masina!oare mai pot circula cu ea?cei de la inmatriculari mi au zis ca se poate circula cu masina dar nu se poate instraina
Si mai am o intrebare!daca platesc acea garanti la ei,mi se ridica sechestru de tot sau doar se suspenda executarea silita?
Se poate circula desigur...
In urma platii se va ridica sechestrul DE TOT