Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, am 17 ani, sunt în plasament, peste 4 luni ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, am 17 ani, sunt în plasament, peste 4 luni fac 18 ani ...

Buna ziua, am 17 ani sunt în plasament peste 4 luni fac 18 ani și aș vrea să mă mut în chirie desigur am și loc de muncă stabil și apartament la A.N.L o săl primesc prin pile, și chestia este că m-am uitat prin lege și zice că de la 16 ani mă pot muta.
Claudiu dimeny, utilizator
Si care e problema?