Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... CAS-angajat bugetar
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

CAS-angajat bugetar

De curand am solicitat de la medicul de familie o adeverinta medicala din care sa rezulte ca sunt apta pentru urmarea unor cursuri.Eu lucrez in invatamant,platesc Cas si am fost nevoita sa platesc adeverinta cu 20 roni.Este normal?Multumesc
Da, este normal pentru ca asa este prevazut in legislatia in materie!