Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Are cineva idee unde se afla arhiva de la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Are cineva idee unde se afla arhiva de la Uzina 2 ...

Buna ziua? Are cineva idee unde se afla arhiva de la Uzina 2 Brasov. Mama mea a avut cartea de munca la o firma din Brașov, care a ars si sa dus dupa câțiva ani după cartea de munca, i-au refacut cartea de munca, dar pe ia apare doar vechimea de la acel loc de munca. Cum se poate recupera restul de vechime? La casa de pensie nu au putut sa o ajute.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Intrebati aici
[ link extern ] /