Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua. Eu lucrez ca agent de securitate la un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua. Eu lucrez ca agent de securitate la un spital din ...

Buna ziua. Eu lucrez ca agent de securitate la un spital din Focsani. In urma declanșării epidemiei de gripa si covid in spital a fost restricționat numărul de vizitatori si apartinatori. Am fost amenințat de un apartinator că-mi va face cutare si cutare . Ma refer la amenințări privind integritatea mea fizica. Dar ce este mai grav acesta a sarit la bătaie fara nici un motiv întemeiat fiind surprins pe camerele de luat vederi. Menționez ca eram in timpul serviciului si in uniformă de agent. Ce trebuie sa fac?
In ce an s-a intamplat fapta?

Cornel Vasile a scris:

In ce an s-a intamplat fapta?

Pe data de 10-01-2024