Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună dimineața, tot Ioan cu problemele din asociatie ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună dimineața, tot Ioan cu problemele din asociatie da dl ...

Bună dimineața, tot Ioan cu problemele din asociatie da dl Grecu aveți dreptate trebuie sa continui de.mersul început, numai ca sunt ffffffmulte probleme și nu as dori sa plictisesc, însă voi întreba doar de lucrurile cele mai importante. Am făcut președintelui mulțime de solicitari sa explice toate problemele descoperite de fost cenzor. Nu a răspuns pt ca nu știe și vrea sa acopere pe cei vinovați, pt ca și dansa a fost beneficiara unora dintre aceste hoții. Vom încerca să facem o adunare generala (mers pe la toti proprietarii care vor sa accepte si sa ia masuri la toate neregulile prezentate) în care punctual sa fie explicate toate neregulile ce au loc de anii de zile. Sper sa reușim. Dna președinta vrea sa discute doar în Cex pt ca acolo sunt toți cei care o susțin și sunt de acord cu mulțime aberații. Vedem după ce se mai întâmplă. Le vom prezenta și varianta ca vor fi dați în judecata pt toate daunele produse. Însă știu ca acest lucru este mai greu fiind marea majoritate pensionari. Totuși întrebarea este noi care am plătit atâta timp ce se intampla? Rămânem cu bună credinta păgubiți pe toate planurile? Totuși cum bine spunea cineva prin toate răspunsurile diverse citite EDUCATIA,
ADICA CEI 7 ANI DE ACASA, NU ESTE TRECUTA IN NICI O LEGE. Voi continua sa va supăr cu mesajele mele kilometrice. Sănătate și mult bine. Doamne ajuta spor
Chiar daca sunt pensionari se poate pune poprire pe pensie, se poate scoate apartamentul in care locuiesc la vanzare...
Nu mi plac aceste lucruri, sa vinzi casa unui pensionar... dar trebuia sa se gandeasca mai intai el la asta, inainte sa fure...