Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună ziua din nou Ioan cu alta întrebare. Va rog ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună ziua din nou Ioan cu alta întrebare. Va rog proprietarii ...

Bună ziua din nou Ioan cu alta întrebare. Va rog proprietarii pot solicita o AG? Președintele vrea sa facă doar ședința de comitet executiv, pentru ca acolo pot hotara ei ce doresc (au fost împuterniciți sa reprezinte asociația la încheiere de contracte cu furnizorii, dar de atunci hotărăsc fonduri și cheltuirea lor fără sa întrebe). Multumesc zi buna
Luati si lecturati prev. L nr. 196 /2018 si o sa aflati mai multe raspunsuri.
[ link extern ]