Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! Dacă sotul este cadru militar și ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! Dacă sotul este cadru militar și dorește sa ia ...

Bună ziua! Dacă sotul este cadru militar și dorește sa ia luna tatalui,are nevoie de adeverinta cum ca eu m.am întors la munca?(asa i s.a spus de la unitate). Menționez ca firma unde lucram s.a inchis înainte de a naște,deci nu ma întorc la servici.
Mulțumesc!
Nu e obligatoriu sa duca un act ..daca doresc le poate duce o fotocopie a actului de incetare a c.i.m.