Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua, iubita mea a cumpărat un apartament prin ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua, iubita mea a cumpărat un apartament prin prima ...

Bună ziua , iubita mea a cumpărat un apartament prin prima casa și actele sunt doar pe numele ei . Noi îl plătim amândoi și dorim să știm dacă se poate face o înțelegere ceva notariala intre noi ca apartamentul să fie în mod legal după achitare al amândurora.
Da. Casatoriti-va.