Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediul de odihnă se poate efectua in totalitate pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediul de odihnă se poate efectua in totalitate pe anul în ...

Concediul de odihnă se poate efectua in totalitate pe anul în curs daca ies la pensie in luna iulie?
CO se acorda proportional cu perioada lucrata ... prin urmare, puteti efectua zilele de CO aferente perioadei lucrate ..in situatia in care il efectuati integral vi se va solicita restituirea sumei de bani primite in plus pentru zilele de CO necuvenite.
Vă mulțumesc frumos.