Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună seara.D-le Carp Mircea există posibilitatea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună seara.D-le Carp Mircea există posibilitatea adăugării ...

Bună seara.D-le Carp Mircea există posibilitatea adăugării cuantumului cel mai avantajos adică al indicelui de corecție mai avantajos dacă decizia este contestată în instanță? Mulțumesc
Nu pot ști ce hotărâre va da o instanță.Daca urmează să deschideți acțiune pe această speță, atunci până la o hotărâre definitivă vă dispărea noțiunea de indice de corecție din legislația pensiilor publice (01/09/2024).