Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Am o impunere de plata pe salariu de la un imprumt a ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Am o impunere de plata pe salariu de la un imprumt a fostului ...

Am o impunere de plata pe salariu de la un imprumt a fostului sot la care mi am dat cu subsemnatul la vremea respectiva dupa scurt timp am divortat ,nu s a facut nici un partaj ,intre timp a decedat ,Sunt obligata sa platesc ?
Buna ziua, depinde in ce calitate ”ati dat cu subsemnata”., daca sunteti coplatitor sau garant, ce clauze contractuale v-ati asumat, etc.
Le am cerut o copie la contractul de imprumut .O sa revin.Multumesc.