Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, sant functionar public si vreau sa ma ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, sant functionar public si vreau sa ma inscriu la concurs ...

Buna ziua,
sant functionar public si vreau sa ma inscriu la concurs pentru un alt post in cadrul Primariei.
De la Resurse umane imi spune ca daca voi participa la concurs postul pe care sant acum se va desfiinta.
Este adevarat?
Nu este corect ... el devine vacant , dar se poate angaja pe el.