Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare vechime GR I de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare vechime GR I de munca

In perioada 1976 - 1989 am lucrat la Uzina de Feroaliaje Tulcea.Dupa revolutie a intrat in faliment,lichidator fiind SC.IANCINA SA. ,firma care a disparut..?.Unde trebuie sa caut arhiva ,pentru a obtine o adeverinta sa-mi confirme perioada lucrata in GR. I de munca? Multumesc.
Unde se află Arhiva de la SC FERAL SA TULCEA?Am nevoie pentru a se trece vechimea în muncă...
Feral Tulcea
[ link extern ]