Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei si am am ...

Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei si am am transmis
la ITM prin RVS.
Cum fac modificare in RVS ITM la salariul de 3350 in loc de 3500.
Multumesc
Intrati pe modificare/corectie contract ...si in loc de 3500 scrieti 3350 ..salvati, generati fisierul si il depuneti/transmiteti la ITM.