avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1117 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei si am am ...

Buna ziua ,am facut majorare de salariul de 3500 lei si am am transmis
la ITM prin RVS.
Cum fac modificare in RVS ITM la salariul de 3350 in loc de 3500.
Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:22, 19 Ianuarie 2024
Intrati pe modificare/corectie contract ...si in loc de 3500 scrieti 3350 ..salvati, generati fisierul si il depuneti/transmiteti la ITM.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Generare registru revisal nicotorok nicotorok Buna ziua, Ma poate ajuta cineva? Am generat Registrul, l-am salvat dar icoana salvata era una alba, fara nici o denumire, are intr-adevar terminatia .rvs dar ... (vezi toată discuția)
Revisal modificat 16.08.2011 Irmuresan Irmuresan Imi spune si mie cineva, va rog, cum se genereaza fisierul xml in noua forma de revisal? (vezi toată discuția)
Revisal modificare salar de la 670 la 700 lei ContSters86219 ContSters86219 am inteles ca astazi este ultima zi de transmis la revisal modificare salar minim. Am instalat varianta 508, dar nu stiu unde si cum trebuie modificat ... (vezi toată discuția)