Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Īnregistrarea în SPV
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Īnregistrarea în SPV

Bună ziua!
Va rog sa ma ajutați cu o informație:
-pentru înregistrarea în SPV ce document al firmei îmi este necesar, ultimul certificat constatator sau actul constitutiv(care este mult mai vechi);
-am văzut ca mai este necesara CI și certificatul digital. Ce trebuie sa depun pentru certificatul digital?
Mulțumesc.
george-neagu, moderator
Am omis sa spun ca, am achiziționat semnatura digitala cu token. Însă nu știu ce document al acestei semnături trebuie încărcat la înregistrarea în SPV și ce act al firmei.

Cornel Vasile a scris:

Detalii
[ link extern ] /

sau

[ link extern ]