Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna dimineata, Pentru investitii pe spatiul comun si ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna dimineata, Pentru investitii pe spatiul comun si cu valoare ...

Buna dimineata, Pentru investitiile pe spatiul comun si cu valoare financiara mai mare intr- un complex nou de apartamente, care este nr voturilor majoritare 50+1 sau 100% , pt luarea hotaririlor ? Multumesc,
cirnu72, utilizator
Pentru modernizări procentul din numărul total al proprietarilor care să fie de acord trebuie sa fie 66,7 % (minim două treimi).