Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara, sunt căsătorită de 16 ani și 24 ani ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara, sunt căsătorită de 16 ani și 24 ani împreună, ...

Bună seara, sunt căsătorită de 16 ani și 24 ani împreună, avem copii fiecare din alte căsătorii,soțul a avut înainte de căsătorie o căsuța primita prin succesiune și un apartament. Căsuța am făcut-o vilă împreună, aș dori să știu ce drepturi îmi revin mie dacă e un divorț sau un deces,mulțumesc!!
Buna ziua, aveti drept de creanta intr-un eventual partaj cu privire la imbunatatirile aduse casei.