Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Mama e nebuna si bea, azi ma batu si eu ii dadui o ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Mama e nebuna si bea, azi ma batu si eu ii dadui o palma. Idiotii ...

Mama e nebuna si bea, azi ma batu si eu ii dadui o palma. Idiotii de vecini sarira la mine ca de ce dau in ea. Mentionez ca o sa o dau in judecata pe mama mea, pentru ca politia de fiecare data nu face nimic, si ma ameninta cu amenda tot pe mine cand am sunat la 112 , desi mama mi-a rupt mana si am stat cu mana in ghips 6 luni de zile. Degetul nu mi s-a vindecat nici acum, am hematoame sub unghii . Ce pot sa fac? Toti zic ca de ce dau in mama, dar eu ma apar. Nu mai pot locui cu aceasta nebuna, care bea 10 cutii de bere pe zi. Ce pot sa fac ? Azi mama idioata cazu in fata masinii pe strada, si trebui sa vin eu cu o femeie sa o ridic de jos. Si pe timpul cand traia tata si unchiul, ii injura de morti, si pe mine ma injura, bea 10 cutii de bere pe zi, se caca pe chiloti, si tata o gasea in baie plina de cacat pe chiloti. Cu asa femeie eu nu pot trai.
gigliola, utilizator
Dacă nu puteți trai, nu va ține nimeni, mutati-va.
Sa se mute ea, in casa parintilor ei, de ce sa stea in casa tatalui meu? O pot da afara din casa , chiar daca are dreptul la 1/8 ? De ce sa plec eu din casa mea, ca sa stea o betivanca care nu-si merita numele de mama ?
gigliola, utilizator
Nu, nu puteti, faceti partaj.