avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1674 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de impozit micro

Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de impozit micro are si anul acesta termen de depunere 25 iunie, dat fiind ca termenul pentru impozit e 25.06.2024? Dar pentru platitorii de impozit pe profit?
Ultima modificare: Miercuri, 24 Ianuarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 01:27, 25 Ianuarie 2024
Da e acelasi termen 25.06.2024 si anul acesta.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratia 107 ndeea ndeea Buna ziua! Va rog, puteti sa-mi raspundeti la intrebarile de mai jos: 1. Pana cand este termenul de depunere a declaratiei 107 privind beneficiarii ... (vezi toată discuția)
Declaratia 100 Mariasa Mariasa Eu am inteles de diverse persoane( economisti, contabili.).. ca dec 100 pentru ianuarie 2013 se depune pana pe 25 martie, s-a prelungit termenul.... iar p e ... (vezi toată discuția)
Impozit dividende carmen carolina carmen carolina Buna ziua! As dori sa stiu daca tribuie depusa declaratia 100 pana in 25 a lunii urmatoare in cazul in care s-au ridicat dividende, iar societatea este ... (vezi toată discuția)