Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de impozit micro

Declaratia D 107 pentru societatile platitoare de impozit micro are si anul acesta termen de depunere 25 iunie, dat fiind ca termenul pentru impozit e 25.06.2024? Dar pentru platitorii de impozit pe profit?
george-neagu, moderator
Da e acelasi termen 25.06.2024 si anul acesta.