Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta problema. Va ...

Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta problema. Va rog daca cineva este în concediu medical si demisioneaza poate considera aceasta perioada preaviz sau trebuie sa încheie medical și după aceea sa între în perioada de preaviz. Va mulțumim. Sanatate zi buna
Trebuie sa încheie concediul medical și după aceea va intra în perioada de preaviz.
Bună ziua Ioan din nou, mulțumesc pentru ajutor sănătate și mult bine