avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 500 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta problema. Va ...

Bună ziua ma numesc Ioan oana și revin cu alta problema. Va rog daca cineva este în concediu medical si demisioneaza poate considera aceasta perioada preaviz sau trebuie sa încheie medical și după aceea sa între în perioada de preaviz. Va mulțumim. Sanatate zi buna
Cel mai recent răspuns: Oana.1 , utilizator 13:50, 27 Ianuarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Trebuie sa încheie concediul medical și după aceea va intra în perioada de preaviz.
Bună ziua Ioan din nou, mulțumesc pentru ajutor sănătate și mult bine

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Indemnizatie pentru cresterea copilului orsolya orsolya Buna, Am revenit cu o intrebare. Ieri mi s-a confirmat ca un concediu medical suspenda perioada de preaviz chiar si in cazul in care am mi-am semnat ... (vezi toată discuția)
Pot fi data afara daca sunt in concediu medical pentru sarcina cu risc? elenamai elenamai Buna ziua, Sunt nou angajata pe perioada determinata pana pe 20.05.2012 sau pana la revenirea titularului postului.Titularul se afla in companie pe alta ... (vezi toată discuția)
Indemnizatie crestere copil oanafara oanafara Buna ziua, ma numesc Oana si am 28 de ani. Am aflat ca sunt insarcinata intr-o luna si jumatate, dar in acelasi timp am aflat si faptul ca va fi desfintat ... (vezi toată discuția)