Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Copilul urmeaza sa faca 2 ani curand. Care e procedura ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Copilul urmeaza sa faca 2 ani curand. Care e procedura CIC si ...

Copilul urmeaza sa faca 2 ani curand.
Care e procedura CIC si a lunii tatalui?
Poate sa ia 2 luni indiferent cand s-a nascut copilul sau nu se aplica retroactiv?
El isi alege perioada exacta?
Tatal poate isi lua luna oricand doreste pana copilul implineste varsta de 2 ani ...