Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Alegere gestiune microinteprindere nou infiintata
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Alegere gestiune microinteprindere nou infiintata

Alegere gestiune microinteprindere nou infintata neplatitoare de tva,Efectuez service la electrocasnice si comert cu piese,pentu piese vreau sa adug si un adaus comercial si nu stiu ce gestiune sa aleg,global valoric sau cantitativ valoric,Multumesc
george-neagu, moderator
cantitativ valoric ...si descarcarea se face pe baza devizului de lucrari la reparatii .