Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna ziua, cum se impart cheltuielile de judecata la ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna ziua, cum se impart cheltuielile de judecata la apartamente: ...

Buna ziua, cum se impart cheltuielile de judecata la apartamente: pe beneficiari, nr de persoane sau cpi? Un datornic trebuie executat. Am mai avut o situatie si atunci am impartit la nr. de persoane din cartea de imobil, dar nu stiu daca am procedat corect. Chiriasii nu pot plati, doar proprietarii. Multumesc anticipat
Cheltuielile de aceasta natura se impart pe CPI.