Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ma scuzați, vam întrebat dacă ma căsătoresc cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ma scuzați, vam întrebat dacă ma căsătoresc cu acte , mai ...

Ma scuzați, vam întrebat dacă ma căsătoresc cu acte , mai primesc copii pensie de urmasi????
Ionela. Ro, utilizator
Nu mai deschideți alte topicuri cu aceeași întrebare, că o să vi le șteargă moderatorii/administratorii.

Ați primit răspuns în acest topic. Continuați discuția aici:
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Dapix, utilizator