Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Dacă vecinul nu are nici o construcție pe terenul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Dacă vecinul nu are nici o construcție pe terenul lui trebuie ...

Dacă vecinul nu are nici o construcție pe terenul lui trebuie să-i cer acordul pentru construcție?
da