Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am terminat perioada de proba la un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am terminat perioada de proba la un angajator si nu ...

Buna ziua. Am terminat perioada de proba la un angajator si nu apar ca angajat pe CNPP. La CNAS apar ca asigurat. Este posibil sa nu fi inregistrat contractul meu la ITM? Ce pot face in aceasta situatie? Multumesc. O zi buna.
Mergeti la ITM si solicitati eliberarea unui extras REVISAL..asa verificati daca c.i.m. a fost transmis la ITM.
Multumesc. O zi buna.