avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 801 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ecran ceva ...

Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ecran ceva legat de legea 309 din 2002 și nu a putut să mi de-a rețetă compensată...eu sunt născut în 1975 in legea aia vb ceva de anii 50-60... Aveți ideea ce e? Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 11:07, 2 Februarie 2024
Este problema dvs , nu a medicului de familie ..mergeti si interesati-va la casa de asigurari de sanatate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Legea 309/2002 - medicamentatie gratuita IONUT CRACIUN IONUT CRACIUN Buna ziua, Bunicul meu se incadreaza in prevederile legii 309/2002, efectuand stagiul militar in perioada 1950-1961. Articolul 5 al acestei legi prevede ... (vezi toată discuția)
Clexane ralucadenisatoma ralucadenisatoma Bună seara, Sunt însărcinată în 5 luni și fac injecțiile clexane. Luna aceasta când am fost la hematologie la spital, d-na doctor mi-a spus ca de ... (vezi toată discuția)
Legea 309/2002 IONESCU ELEODOR IONESCU ELEODOR Sarut mainile/buna ziua, Tatal meu este beneficiarul prevederilor Legii nr. 309/2002, dar de mai bine de doi ani, indemnizatia pe care o primeste nu a mai ... (vezi toată discuția)