Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ecran ceva ...

Buna ziua! Azi la medicul de familie mi a apărut pe ecran ceva legat de legea 309 din 2002 și nu a putut să mi de-a rețetă compensată...eu sunt născut în 1975 in legea aia vb ceva de anii 50-60... Aveți ideea ce e? Mulțumesc
Este problema dvs , nu a medicului de familie ..mergeti si interesati-va la casa de asigurari de sanatate.