Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general impozit forfetar
Discuție deschisă în Contabilitate în general

impozit forfetar

Buna ziua ,am o firma cu o cifra de afaceri sub 12000euro pe an.La sfirsitul trimestrului 3 aveam platit tot impozitul forfetar alocat anului2009 (1500lei).Intrebarea este:daca in trim 4 nu am avut activitate trebuie sa mai platesc 550lei ca impozit forfetar sau se face regularizare? Va multumesc anticipat pentru raspunsuri
Multumesc pentru informatii