avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 792 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Suntem un ONG. Acreditare unitate sanitara/dispecerat ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Suntem un ONG. Acreditare unitate sanitara/dispecerat îngrijire medicala la domiciliu?

Bună ziua! Suntem un ONG. Pentru a acredita o unitate sanitara/dispecerat în vederea îngrijirii medicale la domiciliu, care sunt pașii care trebuie urmați? Cum obțin acreditarea? De ce documente am nevoie pentru asta?
Ultima modificare: Vineri, 2 Februarie 2024
george-neagu, moderator

Alte discuții în legătură

Acreditare unitate de invatamant privat -liceu particular Ruxandra94 Ruxandra94 Va rog sa imi spuneti care sunt pasii necesari si actele de care este nevoie pentru a infiinta si a acredita un liceu particular. (vezi toată discuția)
Daca detin o i.i. pot desfasura activitati de ingrijiri medicale ... panaitdavid_catalin panaitdavid_catalin Daca detin o I.I. pot desfasura activitati de ingrijiri medicale la domiciliu, pentru servicii decontate ? (dispecerat pentru ingrijiri la domiciliu, în ... (vezi toată discuția)
Curs oferit de ong Adela Popa Adela Popa Buna ziua, Intrebarea mea ar fi daca un ONG poate sa ofere cursuri de formare fara a avea acreditare ca furnizor de formare. ONG-ul pe care il conduc are in ... (vezi toată discuția)