Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Suntem un ONG. Acreditare unitate sanitara/dispecerat ...
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Suntem un ONG. Acreditare unitate sanitara/dispecerat îngrijire medicala la domiciliu?

Bună ziua! Suntem un ONG. Pentru a acredita o unitate sanitara/dispecerat în vederea îngrijirii medicale la domiciliu, care sunt pașii care trebuie urmați? Cum obțin acreditarea? De ce documente am nevoie pentru asta?
george-neagu, moderator