Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Pe 3 dintre foile de observație din dosarul unui ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Pe 3 dintre foile de observație din dosarul unui pacient decedat ...

Pe 3 dintre foile de observație din dosarul unui pacient decedat în spital apare aceeași dată dar cu diagnostic și tratament medicamentos diferit scris cu pixul Exista posibilitatea unei asemenea erori sau foile au fost completate ulterior pentru a ascunde malpraxisul?
Nu mă refeream la motivele cererii Sigur că sunt particularizate ,ci doar daca exista o introducere standard ,cu art de lege .....
Nu exista model.
In nota dvs. de observatii trebuie sa apara datele dvs. de identificare, calitatea dvs. in dosarul nr. ... si nominalizarea observatiilor. Daca aveti documente care va sustin punctul de vedere, le mentionati in nota si le atasati in original (dvs. pastrati o copie).
Depuneti nota dvs. la dosarul cauzei cu nr. de inregistrare/ data.