Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Plagere Tergiversare
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Plagere Tergiversare

Buna ziua ,doresc sa fac o plangere de tergiversare(sper sa fie denumirea corecta )catre politie in solutionare mai rapida a unui caz trimis la parchet ,dar nu stiu cum se face ce sa scriu in plangerea respectiva sper sa puteti ajuta Multumesc
plingerea pentru tergiversarea cercetarilor de catre politie se adreseaza procurorului.numai el se poate pronunta cu privire la acest aspect.
impotriva tergiversarilor de catre procuror se face la prim procuror.
succes