Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general O persoana juridica din RO ce ar vrea sa colaboreze cu ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

O persoana juridica din RO ce ar vrea sa colaboreze cu o persoana fizica din strainatate

Buna ziua,
imi puteti spune, o persoana juridica din RO ce ar vrea sa colaboreze cu o persoana fizica din strainatate, sub ce forma pot face acest lucru? pot face un contract pe PF? multumesc frumos!
george-neagu, moderator