Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Bună ziua.O firmă lichidată,radiată,are obligația ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Bună ziua.O firmă lichidată,radiată,are obligația de a depune ...

Bună ziua.O firmă lichidată voluntar,radiată,are obligația de a depune actele la Arhiva Națională sau le poate păstra la fostul sediu al firmei atâta timp cât prevede legea ( 5,10,50) ani.Este o firmă mică și depozitarea nu ar fi o problemă.Multumesc
Alicutza, utilizator
Le poate păstra în condiții optime.