Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, sm 27 de ani și muncesc de la vârsta de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, sm 27 de ani și muncesc de la vârsta de 19 ani, ...

Bună ziua, sm 27 de ani și muncesc de la vârsta de 19 ani, am lucrat în câteva baruri 5 la număr însă nu mai am toate contractele, vechimea, trebuie sa le țin pana împlinesc vârstă de pensionare pentru a avea dovada va am muncit sau cum?
Buna ziua!
Va luati adeverinte de la toate locurile unde ati lucrat si da,le tineti pana depuneti dosarul de pensie.