Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna dimineața! Am și eu o întrebare. Fratele meu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna dimineața! Am și eu o întrebare. Fratele meu mi-a făcut ...

Buna dimineața! Am și eu o întrebare. Fratele meu mi-a făcut un contract de donație și vreau să îi restitui suma înapoi. Ați putea va rog sa îmi spuneți care sunt pașii legali? Mulțumesc!
Incheiati, la randul dvs., o donatie.