Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... In 2007 am divortat fara partaj. In timpul casniciei ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

In 2007 am divortat fara partaj. In timpul casniciei am construit ...

In 2007 am divortat fara partaj. In timpul casniciei am construit o casa pe un teren mostenit de fosta sotie. Am drepturi din acea locatie?
puteti sa cereti partajul casei.