Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Daca litigiul in baza caruia s-a facut proprirea nu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Daca litigiul in baza caruia s-a facut proprirea nu este stins ...

Daca litigiul in baza caruia s-a facut proprirea nu este stins si este in curs de judecare mai este legala proprirea ? Ce se poate face? Multumesc.
Poprirea va continua dacă nu ați cerut șsuspendarea executării acesteia pe durata judecării contestatiei la executare..