Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... buna ziua, salariatii care urmeaza sa indeplineasca ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

buna ziua, salariatii care urmeaza sa indeplineasca conditiile ...

buna ziua,
salariatii care urmeaza sa indeplineasca conditiile pentru acordarea pensiei la limita de varsta , mai pot cumula pensia cu salariul ?
multumesc
da, dar , in opinia mea, nu la acelasi angajator.