Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , la cine sa ma adresez pentru anii lucrati ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , la cine sa ma adresez pentru anii lucrati la schela ...

Buna ziua , la cine sa ma adresez pentru anii lucrati la schela Ianca intre anii 1988 si 2003 ? Va multumesc anticipat
Cine a fost angajatorul dvs. in aceasta perioada? Mai este in functiune in prezent sau care este starea angajatorului?
Vedeti raspunsul d-lui Cornel Vasile: www.google.com/url?sa=t&sour...
Incercati la :
1. Direcţia Judeţeană Braila a Arhivelor Naţionale
Adresă: Brăila, Strada Plevna nr. 8 bis, cod 810 111, jud. Brăila
Telefon: 0239/613 147
E-mail: braila@arhivelenationale.ro

2. "Petrom" - R.A. a preluat Schela productie petroliera braila.
Petrom S.A. a devenit OMV Petrom S.A. , iar arhiva o detine OMV PETROM GLOBAL SOLUTIONS SRL, str. Coralilor nr.22, mun. Bucuresti, sect.1

Florentina Ragalie a scris:

Cine a fost angajatorul dvs. in aceasta perioada? Mai este in functiune in prezent sau care este starea angajatorului?

Schela de foraj Ianca dar nu stiu daca mai functioneaza in prezent.
Aveti raspunsul mai sus unde sa cautati.