Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... recalculare pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

recalculare pensie

sint in pensie limita virsta si doresc sa mi se recalculeze pensia cu un venit realizat din efectuarea de asigurari ,lucrind ca agent de asigurare la Generali Asigurari,Va rog mult de tot sa -mi confirmati dca se poate?Va multumesc mult si va doresc o seara placuta
1. Cat ati lucrat ati avut contract individual de munca sau contract de prestari servicii!
2. In acea perioada ati platit contributiile legale pentru pensie?