Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Legea 360/2023 și normele de aplicare Dacă sunt în ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Legea 360/2023 și normele de aplicare Dacă sunt în pensie ...

Legea 360/2023 și normele de aplicare
Dacă sunt în pensie cu reducerea varstei standard de pensionare, și vreau sa ma angajez la privat fără sa renunț la pensie am voie sau nu?
Din câte vad în dezbaterile publice la TV în lege nu prea scrie clar ci doar ceva confuz
Va mulțumesc mult
Aveti voie sa cumulati pensia cu salariul.