Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general ANAF - se poate plati o suma de 1500 lei esalonat?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

ANAF - se poate plati o suma de 1500 lei esalonat?

ANAF,
se poate plati o suma de 1500 lei esalonat,pentru ca nu ii am pe toti?suma este compusa din 1300 cass restul dobanzi si penalitati.Am fost acolo dar m-a repezit doamna si am uitat sa intreb
multumesc
george-neagu, moderator
Puteti plati cum aveti.
Eșalonarea se poate face de la 5000 lei în sus, in cazul societăților comerciale.
Iulian MANEA, Contabil