Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale O clinică medicală are un teren concesionat de la ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

O clinică medicală are un teren concesionat de la primarie

O clinică medicală are un teren concesionat de la primarie si a construit un cabinet. Trebuie să plătească impozit pe clădire? Dacă răspunsul este da, poate beneficia de vreo reducere sau scutire de impozit?
george-neagu, moderator