Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare administrator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare administrator

la o firma de consultanta resurse umane, administratorul se poate angaja cu CIM cu functia de inspector resurse umane sau trebuie sa aiba functie de conducere?
da poate avea c.i.m.
pentru functia de inspector trebuie sa obtina si un atestat de la i.t.m.
pentru functia de conducere daca vrea se poate... minim bac-ul din cate stiu.