Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua, am pierdut cartea de muncă și nu pot să ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua, am pierdut cartea de muncă și nu pot să recuperez ...

Bună ziua, am pierdut cartea de muncă și nu pot să recuperez nici un an muncit în anumite locuri. Ce pot să fac??? În August împlinesc 62 și vreau să îmi pregătesc actele dar cred că am cotizat inutil. Mulțumesc.
Postati detaliat ..intreprinderile/societatile la care ati lucrat si perioadele in cauza ..poate raspunsurile oferite va pot ajuta.
Bună ziua, locuri de muncă detaliat :7 noiembrie Craiova secția turnătorie din anul 1980. Iulie august...,, vă rog să mă ajutați cu un răspuns. Mulțumesc

Violeta Stircu a scris:

Bună ziua, locuri de muncă detaliat :7 noiembrie Craiova secția turnătorie din anul 1980. Iulie august...,,numele la angajare Bloju Marinela Violeta., vă rog să mă ajutați cu un răspuns. Mulțumesc
Soțul meu a lucrat la o firmă privată care s-a desființat care se numește,, Ilrovis Impex srl și a fost înființată în 1993.,eu fiind unul dintre acționari, cum pot proceda pt a se folosi de anii pt care am plătit contribuții??
Violeta Stircu, utilizator
Pentru 7 noiembrie, intrebati aici
[ link extern ] /

Si arhiva de la Ilrovis unde se afla, daca ati fost actionar?