Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! Am avut in spatiu pe cumnata mea ,care a ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! Am avut in spatiu pe cumnata mea ,care a decedat la ...

Buna ziua! Am avut in spatiu pe cumnata mea ,care a decedat la zil..cum o pot sciate din spatiu.Multumesc
Dacă a decedat, nu mai are domiciliu, deci nu mai figurează la dvs. în imobil.