Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Asociatie de proprietari/locatari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Asociatie de proprietari/locatari

Bună ziua!
Dacă la o ședință a asociației de proprietari (ce se desfasoara in curtea unei biserici) un membru participant la sedinta înregistrează toată sedinta fără a anunta membrii participanți înainte și a le cere acordul, exista un cadru legal în baza căruia să se poată face sesizare cu privire la acest aspect? (Gdpr cuprinde poate note și referitor la aceasta speta)
Mulțumesc anticipat!
ȘMihaella, utilizator