Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... prietenul meu este condamnat definitiv la 2 ani si 8 ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

prietenul meu este condamnat definitiv la 2 ani si 8 luni ...

buna prietenul meu este condamnat definitiv la 2 ani si 8 luni poate iesi mai repede inainte de liberarea conditionata este arestat di 15 decembrie 2023 si a mai fost aerestat 2 luni si iese si la munca si la cursuri
buna poate iesi mai repede daca este propus la liberare conditionata sau daca face cerere de liberare conditionata la instanta de executare