Forum Discuţii juridice Executare silită CUM.AȘ PUTEA DEBLOCA CONTUL BANCAR ING DACĂ AM O ...
Discuție deschisă în Executare silită

CUM.AȘ PUTEA DEBLOCA CONTUL BANCAR ING DACĂ AM O DATORIE DE ...

CUM.AȘ PUTEA DEBLOCA CONTUL BANCAR ING DACĂ AM O DATORIE DE CĂTRE IFN ICREDIT AJUNGÎND DOSARUL LA EXECUTORUL JUDECĂTORESC?
Achitând suma datorata sau daca mai sunteți în termen formuland contestație la executare solicitând suspendarea executării silite etcetc.Asta dacă aveți argumente,bani de cheltuit și dacă nu e tardiv demersul..
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat